top of page

MARTOR SECUNORM MULTISAFE /08152/

Secunorm Multisafe, виготовлений із цинку, користується високою популярністю, адже тепер його дизайн повністю оновлений. Його лаконічна міцна конструкція здатна витримувати підвищені навантаження.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- «Важкий метал» з трапецієвидним лезом.
- Лаконічна, міцна конструкція здатна витримувати підвищені навантаження
- Можна різати всі поширені матеріали: висувне лезо я на більшу довжину
- Переоснащувальна система: встановлюйте одне з додаткових лез із широкого асортименту

ОПИС ПРОДУКТУ

Міцна конструкція: як можна побачити і відчути, SECUNORM MULTISAFE вирізняється підвищеною стабільністю і гнучкістю, оскільки в ньому можна використовувати безліч різноманітних форм лез. Цей виріб підходить для будь-якого виду різання, крім різання із зусиллям. Суцільнометалевий: інструмент SECUNORM MULTISAFE - ніби суцільно литий. Точніше, литий із цинкового сплаву під тиском. Для певних галузей, таких як харчова промисловість, можна придбати незабарвлений варіант. Засувка зверху: "Якою рукою можна користуватися: правою чи лівою?" - запитаєте ви. "І правою, і лівою!" - ми вам відповімо. Тому що металева засувка розміщена зверху на рукоятці, що дає змогу легко користуватися будь-якою рукою. Лезо 2-разового користування: перед тим, як міняти якісне лезо, його можна один раз перевернути. Це подовжує його термін служби та економить ваші зусилля. Тому що SECUNORM MULTISAFE знову ріже, як новий. Петля для кріплення: класичний ніж SECUNORM MULTISAFE традиційно оснащений петлею. Для простого і надійного кріплення вашого ріжучого інструменту. Автоматичне засунення леза - висока безпека: автоматичне засунення леза SECUNORM MULTISAFE забезпечує високий ступінь захисту від порізів. Щойно ви приступили до різання, приберіть великий палець із шиберної засувки. Таким чином лезо забирається назад у руків'я відразу після виходу з матеріалу, який ви розрізаєте.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 08152.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній упаковці) -Розмір (Д x Ш x В): 142 x 17 x 38.5 мм -Вага продукту: 150 г -Глибина різу: 2 мм -Основний матеріал: Цинк -Запасне лезо: ТРАПЕЦІЄВИДНИЙ ЛЕЗ № 5232 (10 в дозаторі)

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

Основні матеріали для розрізання: -Тришаровий картон -Обгорткова плівка -Липка стрічка -Мішки, текстиль, повсть, нитки та мотузки -ПВХ покриття -Повсть -Неткані текстильні матеріали

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page