top of page

MARTOR SECUBASE 383

SECUBASE 383 безпечний ніж з великою довжиною виходу леза (до 7,8 см). Ріжучий інструмент обладнаний механізмом автоматичного засунення леза, що дозволяє уникнути різаних травм. Проте для деяких видів різання краще працювати з фіксованим лезом, в тому числі при розпилюванні. Для цього в якості опції лезо можна зафіксувати в семи різних положеннях. Так ви зможете працювати ефективно.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Довге, гнучке лезо для особливо великої глибини різання
- Автоматичне втягування леза для високого рівня безпеки
- Ергономічна ручка для кращого утримання
- Кнопка заміни леза
- Фіксації леза на 7 рівнях
- Стабільна металева рейка для найвищої стійкості до стирання

PRODUCT DESCRIPTION

Велика довжина виходу леза: вихід леза становить максимум 7,8 см. За допомогою SECUBASE 383 ви легко і безпечно зможете різати, наприклад, чотиришаровий картон, матеріал у мішках, паперову стрічку і паперові рулони, а також будівельну піну і панелі з пінополістиролу. Якщо ви хочете використовувати SECUBASE 383 для ріхання, ви можете вибрати 7 положень глибини різу (від 7 до 73 мм). Потім ви можете послабити фіксацію - і лезо засунеться назад, як зазвичай. SECUBASE 383 має ергономічну форму і, таким чином, захищає вашу руку. Злегка звужену рукоятку приємно тримати в руці. Модель має шиберну засувку, яка легко переміщується завдяки нахилу. При поставці модель SECUBASE 383 налаштована для правої руки. Для роботи лівою рукою лезо необхідно повернути одноразово на 180°. Шиберна засувка і стопор приводяться в дію великими пальцями. Щоб дістатися до довгого гнучкого леза, використовуйте синю кнопку для заміни леза на кінці рукоятки. Потім можна висунути внутрішню частину або шиберну засувку. Лезо утримується у своєму положенні двома магнітами.

PRODUCT DETAILS

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 383001.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 170.5 x 25 x 34 мм -Вага продукту: 78,5 г -Глибина різу: 73 мм -Основний матеріал: склопластик -Лезо: сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- чотиришаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - ПВХ - текстиль - войлок - каширована фольга - ламінована плівка - пінопласт

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page