top of page

MARTOR SECUMAX 145

SECUMAX 145 - це невеликий акуратний безпечний ніж для повсякденної роботи. Рукоятка зі склопластику і лезо товщиною 0,5 мм надають йому міцності. Водночас неймовірно легкий - всього 12 г.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Головка леза «2 в 1»
- Приховане розташування леза
- Плоский, але міцний
- Легкість та зручність

PRODUCT DESCRIPTION

SECUMAX 145 - це невеликий акуратний безпечний ніж для повсякденної роботи. Рукоятка зі склопластику і лезо товщиною 0,5 мм надають йому міцності. Водночас неймовірно легкий - всього 12 г. Одноразовий ніж граючи впорається з одношаровим картоном, плівкою або клейкою стрічкою. При цьому обидві ріжучі кромки надійно приховані, тому ваші пальці в абсолютній безпеці. Головка леза «2 в 1»: головка леза може виконувати дві функції: різати і проколювати. Для проколювання (наприклад, картону і плівки) використовуються носики ножа зліва і справа від ріжучої кромки, а для пакувальної клейкої стрічки - куточки поверх головки леза. - Приховане розташування леза: зона доступу до леза становить лише 4 мм, тому лезо максимально приховано. Воно не зашкодить вашим пальцям, але оптимально розріже найрізноманітніші матеріали. Товар, що знаходиться під упаковкою, залишиться неушкодженим. - Плоский, але міцний: рукоятка і глибина захоплення відрізняються дуже малими розмірами - лише 1,5 мм. Перевага: менше зусиль під час різання. Проте ніж дуже міцний завдяки використанню леза товщиною 0,5 мм і високоякісного пластику. - Легкість та зручність: ніж SECUMAX 145 майже невагомий для користувача. Крім того, у нього тонке (4 мм) руків'я з ергономічно закругленими формами. - Напрямні: радимо під час різання картону тримати ніж під кутом для полегшення роботи! Тому напрямні площини невипадково розташовані спереду біля рукоятки, вони спрощують процес різання за рахунок нахилу під правильним кутом.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 145001.12 Одиниця упаковки: 10 у коробці (без упаковки) Розмір (Д x Ш x В): 118 x 4 x 35.4 мм Вага продукту: 12 г Глибина різу: 3,8 мм Основний матеріал: склопластик Матеріал леза: сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- одношаровий картон - стрейч-плівка - плівкове та паперове полотно - клейка стрічка - пластикова стрічка - мотузка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page