top of page

MARTOR SECUMAX 145 MDP

SECUMAX 145 - це невеликий акуратний безпечний ніж для повсякденної роботи, зокрема у варіанті MDP. Руків'я з металодетектованого пластику та лезо завтовшки 0,5 мм надають міцності цьому легкому ножу вагою всього 14 г. Його приховані ріжучі кромки легко впораються з одношаровим картоном, плівкою або клейкою стрічкою та не завдадуть травми.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Найвища безпека
- Головка для леза "2 в 1"
- Нержавіюче лезо
- Приховане розташування леза
- Металодетектований

PRODUCT DESCRIPTION

SECUMAX 145 - це невеликий акуратний безпечний ніж для повсякденної роботи, зокрема у варіанті MDP. Руків'я з металодетектованого пластику та лезо завтовшки 0,5 мм надають міцності цьому легкому ножу вагою всього 14 г. Його приховані ріжучі кромки легко впораються з одношаровим картоном, плівкою або клейкою стрічкою та не завдадуть травми. - Головка для леза "2 в 1": гловка леза може виконувати дві функції: різати і проколювати. Для проколювання (наприклад, картону і плівки) використовуються носики ножа зліва і справа від ріжучої кромки, а для пакувальної клейкої стрічки - куточки поверх головки леза. - Приховане розташування леза: зона доступу до леза становить лише 4 мм, тому лезо максимально приховане. Воно не зашкодить вашим пальцям, але оптимально розріже найрізноманітніші матеріали. Товар, що знаходиться під упаковкою, залишиться неушкодженим. - Нержавіюче лезо: SECUMAX 145 MDP за замовчуванням укомплектований лезом із неіржавкої сталі - ідеальне рішення для складних умов роботи. Крім того, ви завжди зможете помити його у воді, не думаючи про наслідки. - Металодетектований: у галузях з особливими вимогами до безпеки ваш незамінний помічник - SECUMAX 145 MDP. Ваші детектори спрацюють негайно, щойно цей одноразовий ніж або його частини випадково потраплять до робочої зони. - Плоский, але міцний: рукоятка і глибина захоплення відрізняються дуже малими розмірами - лише 1,5 мм. Перевага: менше зусиль під час різання. Проте ніж дуже міцний завдяки використанню леза товщиною 0,5 мм і високоякісного пластику.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 145007.12 Одиниця упаковки: 10 у коробці (без упаковки) Розмір (Д x Ш x В): 118 x 4 x 35.4 мм Вага продукту: 13,7 г Глибина різу: 3,8 мм Основний матеріал: металодетектований пластик Матеріал леза: сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- одношаровий картон - стрейч-плівка - клейка стрічка - плівкове та паперове полотно - пластикова стрічка - мотузка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page