top of page

MARTOR SECUMAX 148

SECUMAX 148 більш ніж на 80 % складається з переробленого пластику. Оптимально підходить для завдань з різання матеріалів підвищеної твердості. Ергономічна рукоятка і мала вага забезпечують додатковий комфорт для безпечної та ефективної роботи. Забезпечує максимальний рівень безпеки від порізів та пошкодження товарів.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Міцна головка леза
- Безпечне приховане лезо - максимальний ступінь безпеки
- Зручні напрямні
- Ергономічний дизайн
- Екологічна концепція

PRODUCT DESCRIPTION

SECUMAX 148 більш ніж на 80 % складається з переробленого пластику. Армування скловолокном та дворазово використовувана головка для леза продовжують термін служби. Крім того, SECUMAX 148 оптимально підходить для завдань з різання матеріалів підвищеної твердості. Ергономічна рукоятка і мала вага забезпечують додатковий комфорт для безпечної та ефективної роботи. Забезпечує вам максимальний рівень безпеки від порізів та пошкодження товарів. - Міцна головка для леза: Особливо міцна головка для леза з пластиковим покриттям і товщиною леза 0,5 мм. Тому ця модель легко впорається з розрізанням особливо складних матеріалів в логістиці та виробництві. - Приховане розташування леза: Обидві кромки ріжучої головки для різання мають безпечне екранування - для захисту користувача та товару. При цьому довжини леза достатньо для безпечного різання двошарового картону та багато чого іншого. - Зручні напрямні: Спеціальні напрямні спереду на корпусі рукоятки спрощують різання по діагоналі та сприяють просуванню інструменту. - Ергономічна форма: SECUMAX 148 підходить для будь-якої руки (ліва/права). Легкий вигин зовнішніх форм і не ковзаюча структура поверхні забезпечують комфортне та безпечне використання. - Екологічна концепція: SECUMAX 148 - перший одноразовий ніж MARTOR, для виробництва якого використовується виключно посилена скловолокном перероблена пластмаса. Мала вага сприяє економній витраті сировини.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 148001 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 142.4 x 11 x 38.7 мм Вага продукту: 26 г Глибина різу: 6,2 мм Основний матеріал: перероблений пластик, армований скловолокном Без можливості заміни леза Для правші та лівші

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- двошаровий картон - обгорткова, стрейч-плівка, термозбіжна плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - войлок - гума

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page