top of page

MARTOR SECUMAX 320 MDP

Ніж SECUMAX 320 з першого погляду підкорює незвичайним дизайном. Виготовлений з металодетектованого пластику спеціально для галузей з підвищеними вимогами до безпеки. Почавши працювати з ним, ви зможете оцінити й інші його переваги: покращену ергономіку та інноваційний спосіб заміни леза. Має високу зносостійкість, лезо 4-кратного використання та різець для клейкої стрічки. Має м’яке покриття. Підходить для роботи правою або лівою рукою.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Безпечне приховане лезо - максимальний ступінь безпеки
- Ергономічний дизайн
- Металодетектований пластик
- Оптимальна зона леза
- Легка заміна леза

PRODUCT DESCRIPTION

Ніж SECUMAX 320 з першого погляду підкорює незвичайним дизайном. Почавши працювати з ним, ви зможете оцінити й інші його переваги: покращену ергономіку та інноваційний спосіб заміни леза. Має високу зносостійкість, лезо 4-кратного використання та різець для клейкої стрічки. Має м’яке покриття. Підходить для роботи правою або лівою рукою. - Металодетектований пластик: ніж SECUMAX 320 MDP підходить для особливо делікатних сфер виробництва і режимів роботи. Навіть найдрібніші частини ріжучого інструменту можна виявити металодетектором. - Оптимальна зона леза: канал різу має таку форму, щоб безпечний ніж ще швидше відсував убік щойно відрізаний матеріал, і тепер легше виконувати косі різи. Перевага: робота з меншими трудовитратами. - Ідеальна ергономіка: форма ручки з покриттям Soft-Grip легко встановлюється в потрібному місці. Зручно для руки і зап'ястя - попередньо налаштований кут різу, що допомагає на початку роботи та під час різання. - Легка заміна леза: ще одна перевага для простоти поводження та безпеки - інноваційна заміна леза. Змінну головку леза треба витягнути вгору, потім підняти кришку. Ви одразу побачите лезо чотириразового користування. - Безпека: приховане розташування леза і закруглений кінчик ножа надійно захищають вас і ваш товар. Зміцнена ріжуча головка для вирішення найважчих завдань.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 32000771 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 158 x 13 x 56 мм Вага продукту: 60 г Глибина різу: 4 мм Основний матеріал: Металодетектований пластик Матеріал леза: сталь Для правої або лівої руки

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- одношаровий картон - стрейч-плівка - плівкове та паперове полотно - пластикова стрічка - клейка стрічка - текстиль - войлок - шкіра - каширована фольга - ламінована плівка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page