top of page

MARTOR SECUMAX 350

SECUMAX 350 - це поєднання універсальності, комфорту та безпеки. Завдяки інноваційній системі заміни лез цей ніж є багатофункціональним. Ним можна різати всі стандартні матеріали, від плівки до пластикової стрічки, від паперу до 2-шарового картону. Він також легко розрізає клейку стрічку. Максимальний ступінь безпеки.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Міцна головка леза
- Безпечне приховане лезо - максимальний ступінь безпеки
- Запасне лезо в рукоятці
- Ергономічний дизайн

PRODUCT DESCRIPTION

Модель SECUMAX 350 поєднує у собі багатофункціональність, комфорт і виняткову безпеку. Має безліч переваг, серед яких - інноваційна зміна леза. Цей інструмент може різати будь-який поширений матеріал: від плівки до обв'язки пластиковою стрічкою і двошарового картону. Клейку стрічку він теж чудово розсікає. При цьому його настільки приємно тримати в руці, що не хочеться випускати. Головка для леза "2 в 1": Подвійна функція і подвійне застосування: як лезо, так і різець для клейкої стрічки можна використовувати двічі. Головка для леза легко і повністю виймається для повороту або заміни. Приховане розташування леза: SECUMAX 350 не має виступаючого гострого леза. При цьому головка для леза настільки тонка, а обидві ріжучі кромки настільки великі, що цим інструментом можна надійно відкривати коробки з двошарового картону та багато іншого. Запасне лезо в рукоятці: Міняти лезо - легко і просто, для цього вручну відкрийте рукоятку з верхнього боку. Таким чином ви відкриєте "магазин" і зможете вставити запасне лезо. Одночасно відпускайте стопор головки для леза "2 в 1". Неймовірна легкість: Ріже як важковаговик, але важить як легковаговик - лише 37 г. Тому навіть часте різання не видаватиметься виснажливим. "Полегшена" і конструкція леза: оскільки воно незнімне, воно не загрожує вашим пальцям. Ергономічна форма: Ви користуєтеся лівою чи правою рукою? У принципі, не має значення. SECUMAX 350 підходить для будь-якої руки. Вигин зовнішніх сторін, приємне м'яке покриття і рубчики на рукоятці підвищують "комфорт носіння".

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 350001 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 154 x 12 x 40 мм Вага продукту: 37 г Глибина різу: 6 мм Основний матеріал: склопластик

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- двошаровий картон - обгорткова, стрейч-плівка, термозбіжна плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - войлок - гума - каширована фольга

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page