top of page

MARTOR SECUMAX 350 SE

SECUMAX 350 SE - екологічний універсальний інструмент. Hукоятка на 98 % складається з переробленого пластику. Змінна головка для леза 2 в 1 подовжує термін служби. Ви зможете різати всі стандартні матеріали - від плівки та пластикової обв'язки до двошарового картону. Приховане розташування леза захищає користувача від травм та товар від пошкодження.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Безпечне приховане лезо - максимальний ступінь безпеки
- Ергономічний дизайн
- Головка для леза "2 в 1"
- Екологічна концепція

PRODUCT DESCRIPTION

SECUMAX 350 SE - екологічний універсальний інструмент. Hукоятка на 98 % складається з переробленого пластику. Змінна головка для леза 2 в 1 подовжує термін служби. Ви зможете різати всі стандартні матеріали - від плівки та пластикової обв'язки до двошарового картону. Приховане розташування леза захищає користувача від травм та товар від пошкодження. - Головка для леза "2 в 1": подвійна функція і подвійне застосування. Лезо та різець можна використовувати двічі. Головка для леза легко і повністю виймається для повороту або заміни. - Приховане розташування леза: обидві кромки ріжучої головки для різання мають безпечне розташування - для захисту користувача та товару. При цьому довжини леза достатньо для безпечного різання двошарового картону та багато чого іншого. - Запасне лезо: міняти лезо - легко і просто. Для цього вручну відкрийте рукоятку та вставте запасне лезо, яке там зберігається. - Ергономічна форма: Для використання правою або лівою рукою. Безпечний ніж SECUMAX 350 SE підходить для будь-якої руки. Вигин зовнішніх сторін і рубчики на рукоятці підвищують комфорт використання. - Екологічна концепція: MARTOR піклується про екологію. Рукоятка SECUMAX 350 SE виготовляється з високоякісного переробленого пластику. Відмова від м'якого покриття рукоятки (Soft-Grip) дає змогу знову відправити її на переробку після закінчення терміну служби.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 350040 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 154 x 12 x 40 мм Вага продукту: 37 г Глибина різу: 6 мм Основний матеріал: Перероблений пластик Матеріал леза: сталь Для правші та лівші

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- двошаровий картон - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - мотузка - войлок

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page