top of page

MARTOR SECUMAX COUPPY

Ви шукаєте спеціальний інструмент для різання плоско складеного паперового або пластикового полотна? Зручний безпечний ніж SECUMAX COUPPY - те, що вам потрібно. Завдяки ковзній лапці його лезо весь час перебуває під оптимальним кутом у 45 градусів відносно матеріалу, що розрізається. Завдяки цьому воно дуже легко проходить різ. Вигин біля доступної частини леза автоматично направляє матеріал до леза.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Невеликий опір
- Зручна та безпечна заміна леза
- Металодетектований пластик
- Для роботи правою або лівою рукою
- Лезо 4-кратного користування

PRODUCT DESCRIPTION

Ви шукаєте спеціальний інструмент для різання плоско складеного паперового або пластикового полотна? Зручний безпечний ніж SECUMAX COUPPY - те, що вам потрібно. Завдяки ковзній лапці його лезо весь час перебуває під оптимальним кутом у 45 градусів відносно матеріалу, що розрізається. Завдяки цьому воно дуже легко проходить різ. Вигин біля доступної частини леза автоматично направляє матеріал до леза. - Невеликий опір: лезо SECUMAX COUPPY вирізняється не тільки безпечним розташуванням у рукоятці. Воно дуже тонке, завдяки чому опір матеріалу, що розрізається, зводиться до мінімуму. - Зручна та безпечна заміна леза: просто перемістіть великим пальцем пристрій для зміни леза вгору і лезо можна буде замінити. Структурна поверхня пристрою для зміни леза забезпечить поліпшений хват. - Для роботи правою або лівою рукою: SECUMAX COUPPY підійде для будь-якої руки. Закруглене руків'я з ударостійкого пластику однаково придатне для шульг і правшів. - Лезо 4-кратного користування: використовуйте всі чотири гострі грані леза послідовно. Таким чином ви забезпечите незмінно високий рівень якості інструменту.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 43136 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 88 x 10.5 x 58 мм Вага продукту: 19 г Глибина різу: 3 мм Основний матеріал: пластик Матеріал леза: сталь Для правої або лівої руки

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- стрейч-плівка - плівкове та паперове полотно - текстиль - каширована фольга - ламінована плівка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page