top of page

MARTOR SECUMAX OPTICUT /433/

Вам потрібен ніж для плівки і пінопласту, який без зусиль буде розрізати навіть дуже тверді і міцні плівки? У цьому випадку SECUMAX OPTICUT - оптимальне рішення. Завдяки металевій ковзній лапці з тефлоновим покриттям він не тільки має високу зносостійкість, а й легко проводиться по основі. Дуже добре підходить для різання з натиском.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Найвища безпека
- Ергономічна робота
- Чистий розріз
- Лезо 4-кратного використання
- Підвищена міцність
- Проста заміна леза

PRODUCT DESCRIPTION

Вам потрібен ніж для плівки і пінопласту, який без зусиль буде розрізати навіть дуже тверді і міцні плівки? У цьому випадку SECUMAX OPTICUT - оптимальне рішення. Завдяки металевій ковзній лапці з тефлоновим покриттям він не тільки має високу зносостійкість, а й легко проводиться по основі. Дуже добре підходить для різання з натиском. - Ергономічна робота: руці зручно тримати рукоятку, а для великого пальця передбачена спеціальна увігнутість спереду на корпусі. Ковзне різання з найвищим рівнем зручності. - Чистий розріз: вбудована притискна скоба не допустить скупчення матеріалу під лезом, будь то плівка або пінопласт. При цьому скоба забезпечує безпечну відстань до руки. - Підвищена міцність: металева лапка з тефлоновим покриттям, що ковзає, забезпечує легке та комфортне утримання інструменту в руці. Конструкція рукоятки і кріплення до неї ніжки виконані таким чином, що цей інструмент прослужить вам довго. - Проста заміна леза: натиснувши за допомогою важеля на кнопку для заміни леза, можна витягнути з руків'я ковзну лапку з вбудованим лезом. Тепер замініть, знову натисніть на кнопку, засуньте назад лапку, готово! - Лезо 4-кратного користування: лезо можна кілька разів повернути й перевернути, вчетверо збільшивши термін служби.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 433.00 Одиниця упаковки: 1 на плоскій картонній упаковці для магазинів самообслуговування (5 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 112 x 19 x 84.5 мм Вага продукту: 72,5 г Глибина різу: 7,3 мм Основний матеріал: пластик Матеріал леза: сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- одношаровий картон - стрейч-плівка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - каширована фольга - ламінована плівка - пінопласт

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page