top of page

MARTOR SECUMAX SNITTY

Ніж для паперу та плівки, що сам стежить за порядком? Це SECUMAX SNITTY. Його вбудована пластикова пружина надійно спрямовує матеріал під лезо, тому він не застрягне.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Плавне ковзання та надійний захист
- Компактний, легкий та зручний
- Проста та безпечна заміна леза
- Закруглена рукоятка із пластику однаково придатна для шульги та правшів

PRODUCT DESCRIPTION

Ніж для паперу та плівки, який сам стежить за порядком? Це SECUMAX SNITTY. Його вбудована пластикова пружина надійно спрямовує матеріал під лезо, тому він не застрягне. Так само, як і в конструктивно схожому SECUMAX COUPPY, тут лезо ріже папір і плівку під оптимальним кутом - 45 градусів, і тому легко ковзає по матеріалу. -Практичний помічник: ніж SECUMAX SNITTY компактний, легкий і зручний. Кругла рукоятка спирається на ковзаючу лапку, скошену в передній частині. Таким чином спрощується доступ до окремих шарів паперу та плівки. - Проста і безпечна заміна леза: тримач леза встановлений у рукоятку. Для того, щоб змінити лезо, потрібно всього лише витягти тримач - старе лезо можна виймати. Шорстка поверхня полегшить маніпуляції з ним. - І зліва, і справа: SECUMAX SNITTY підійде для будь-якої руки, зокрема й для вашої. Закруглене руків'я із пластику однаково придатне для шульг і правшів. Спробуйте самі! - Лезо 4-кратного користування: ваш ріжучий інструмент оснащений високоякісним лезом товщиною 0,2 мм. Його можна кілька разів повернути і використовувати іншим боком - так термін служби збільшується в чотири рази. Ваші витрати окупляться.

PRODUCT DETAILS

Виробник : MARTOR (Німеччина) Розмір: (Д x Ш x В)100 x 10.5 x 58 мм Вага продукту: 28 g Глибина різу: 1,9 мм Основний матеріал: пластик Запасне лезо: промислове лезо № 37020

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- стрейч-плівка - паперове полотно - ламінована плівка - фольга

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page