top of page

MARTOR SECUNORM 300

SECUNORM 300 - універсальний ніж оптимізованої форми. Має ергономічний дизайн, збільшену глибину різу, нове м'яке покриття рукоятки (Soft-Grip), а також надзвичайно зручну та безпечну заміну леза.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Автоматичне втягування леза для високого рівня безпеки
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Кнопка для заміни леза
- Стійкий до стирання пластик
- Лезо з 2-ма ріжучими кромками з великою глибиною різання

PRODUCT DESCRIPTION

SECUNORM 300 - універсальний ніж оптимізованої форми. Має ергономічний дизайн, збільшену глибину різу, нове м'яке покриття рукоятки (Soft-Grip), а також надзвичайно зручну та безпечну заміну леза. Ергономіка ножа SECUNORM 300 відчувається у всьому. Рукоятка ідеально лягає в руку. Корпус має заокруглені форми та протиковзке покриття Soft-Grip на засувці ножа. SECUNORM 300 вражає своєю легкістю - важить не більше 52 грамів. Модель SECUNORM 300 виготовляється з посиленого скловолокном пластику, який робить ніж особливо зносостійким. Результат: навіть при посиленому контакті з матеріалом, що розрізається, ваш безпечний ніж завжди залишається в найкращій формі. Збільшення глибини різу ще більше розширює спектр можливостей застосування ножа. При цьому різання з високою частотою для вас не буде ускладнене - це ще одна перевага нового дизайну з його видатною ергономікою. Щоб замінити лезо, натисніть кнопку та витягніть пластикову вставку з лезом. Кришка леза, що фіксується, та вбудований магніт роблять заміну леза ще простішою і безпечнішою.

PRODUCT DETAILS

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 30000410.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 шт. у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 143 x 16 x 36 мм -Вага продукту: 52 г -Глибина різу: 19 мм -Основний матеріал: склопластик -Лезо: сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- тришаровий картон - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - мотузка - текстиль - войлок

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page