top of page

MARTOR SECUNORM 610 XDR /610002/

Ніж SECUNORM 610 XDR /610002/ з нержавіючим заокругленим трапецієподібним лезом - універсальний ніж для розкриття мішків, який ріже ефективно та надійно. Він легко розкриває мішки будь-якого типу. Незалежно від їхнього вмісту.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Відкрита конструкція для оптимальної роботи
- Практичне вушко в ручці для надійного кріплення
- Ергономічний важіль 3-в-1 для розблокування, фіксації та заміни леза
- Довге спеціальне лезо з нержавіючої сталі також для різання багатошарового матеріалу
- Автоматичне втягування леза для високого рівня захисту користувача

PRODUCT DESCRIPTION

Ніж SECUNORM 610 XDR /610002/ з нержавіючим заокругленим трапецієподібним лезом - універсальний ніж для розкриття мішків, який ріже ефективно та надійно. Він легко розкриває мішки будь-якого типу. Незалежно від їхнього вмісту. XDR розшифровується як eXtra Dirt Resistant (особливо стійкий до забруднень), а отже, безпечний ніж без зусиль впорається з забрудненим, рідким або клейким вмістом. Після розрізання лезо відразу забирається, щойно ви відпускаєте курок. Так забезпечується і ваша безпека - ви не отримаєте травм. Захист від бруду: Відкрита конструкція ножа SECUNORM 610 XDR має низку переваг. Пил та інші забруднення не осідають на ножі, а рухомі елементи зберігають свою рухливість. Курок і механізм засунення леза працюють навіть у найскладніших умовах. - Легке очищення: Відкрийте курок вниз, щоб звільнити доступ до компонентів. Тепер можна почистити будь-яку деталь. - Довге нержавіюче лезо: Трапецієвидне лезо № 160099 добре підходить для одношарових поліетиленових і паперових мішків. Ба більше: ним можна швидко і безпечно різати навіть більш жорсткі матеріали з підвищеним опором різанню. Лезо можна використовувати 2 способами. - Практичний курок 3-в-1: Цей ніж для розкриття мішків належить до серії особливо ергономічних важільних ножів MARTOR. Курком з легким ходом зручно керувати пальцями. Крім того, його можна зафіксувати в безпечному положенні або відкинути з рукоятки для заміни леза. - Міцність і можливість виявлення: Усі деталі є нержавіючими та металодетектованими.

PRODUCT DETAILS

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 610002.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (5 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 158 x 27 x 76 мм -Вага продукту: 138 г -Глибина різу: 18 мм -Основний матеріал: алюміній + металодетектований пластик -Лезо: нержавіюча сталь, закруглені кінчики

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- тришаровий картон - стрейч-плівка - пластикова стрічка - пінопласт - войлок - текстиль - клейка стрічка - плівкове та паперове полотно - каширована фольга - ламінована плівка - мотузка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page