top of page

MARTOR SECUNORM HANDY MDP

Металодетектований компактний безпечний ніж SECUNORM HANDY MDP. Цей інструмент "з характером", а також з усіма якостями, які потрібні в роботі. Справляється практично з будь-яким матеріалом, навіть за дуже частого різання. Має нержавіюче лезо.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Автоматичне втягування леза для високого ступеня безпеки
- Металодетектований
- Руків'я без лакофарбованого покриття
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Висувна пластикова вставка для заміни леза
- Лезо з 4-ма ріжучими кромками

PRODUCT DESCRIPTION

Металодетектований компактний безпечний ніж SECUNORM HANDY MDP. Цей інструмент "з характером", а також з усіма якостями, які потрібні в роботі. Справляється практично з будь-яким матеріалом, навіть за дуже частого різання. Має нержавіюче лезо. Підходить для роботи правою або лівою рукою. Засувка встановлена з обох боків, завдяки цьому з інструментом може працювати будь-якою рукою. Має рукоятку без лакофарбового покриття, що практично виключає можливість відшарування будь-яких частинок і їх потрапляння в робочу зону. SECUNORM HANDY поміститься в будь-якій кишені, коли не використовується. А під час різання порадує своєю легкістю, зручністю і надійним утримуванням рифленої засувки. Змінити леза настільки просто, що не потрібні ніякі інструменти або інструкції: витягніть пластикову вставку ззаду з корпусу рукоятки, поверніть або замініть його. Лезо 4-кратного користування: таке лезо прослужить довше завдяки двом загостреним кромкам і чотирьом гострим краям. Повертаючи і перевертаючи його, термін служби збільшується вчетверо, і щоразу лезо буде різати як нове.

PRODUCT DETAILS

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 447.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (20 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 100 x 7.8 x 25.5 мм -Вага продукту: 37,5 г -Глибина різу: 8,5 мм -Основний матеріал: нержавіюча сталь + металодетектований пластик -Лезо: нержавіюча сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- двошаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - текстиль - мотузка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page