top of page

MARTOR SECUNORM MULTISAFE

Secunorm Multisafe, виготовлений із цинку, користується високою популярністю, адже тепер його дизайн повністю оновлений. Його лаконічна міцна конструкція здатна витримувати підвищені навантаження.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Лаконічна, міцна конструкція здатна витримувати підвищені навантаження
- Можна різати всі поширені матеріали
- Суцільнометалевий
- Подовжений термін служби

PRODUCT DESCRIPTION

- Міцна конструкція: SECUNORM MULTISAFE вирізняється підвищеною стабільністю і гнучкістю, оскільки в ньому можна використовувати безліч різноманітних форм лез. Підходить для будь-якого виду різання. - Суцільнометалевий: SECUNORM MULTISAFE литий із цинкового сплаву під тиском. Для певних галузей, таких як харчова промисловість, можна придбати незабарвлений варіант. - Для лівої або правої руки: металева засувка розміщена зверху на рукоятці, що дає змогу легко користуватися будь-якою рукою. - Лезо 2-разового користування: перед тим, як міняти якісне лезо, його можна один раз перевернути. Це подовжує його термін служби та економить ваші зусилля. - Петля для кріплення: класичний ніж SECUNORM MULTISAFE традиційно оснащений петлею. Для простого і надійного кріплення вашого ріжучого інструменту. - Автоматичне засунення леза - висока безпека: автоматичне засунення леза SECUNORM MULTISAFE забезпечує високий ступінь захисту від порізів. Щойно ви приступили до різання, приберіть великий палець із шиберної засувки. Таким чином лезо забирається назад у руків'я відразу після виходу з матеріалу, який ви розрізаєте.

PRODUCT DETAILS

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 08152.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній упаковці) -Розмір (Д x Ш x В): 142 x 17 x 38.5 мм -Вага продукту: 150 г -Глибина різу: 22 мм -Основний матеріал: Цинк -Запасне лезо: ТРАПЕЦІЄВИДНИЙ ЛЕЗ № 5232 (10 в дозаторі)

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- тришаровий картон - пластикова стрічка - клейка стрічка - текстиль - гума - шкіра - ПВХ - войлок - текстиль

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page