top of page

MARTOR SECUPRO 625

SECUPRO 625 очолює список ножів MARTOR з ергономічною рукояткою. Він однозначно претендує на звання ножа преміум-класу. Об'єднує все, що потрібно професіоналам: руків'я з алюмінію, важіль з плавним ходом для висування леза, збільшену глибину різу в поєднанні з повністю автоматичним засуненням леза, зручну зміну леза. І при цьому ви абсолютно впевнені в тому, що тримаєте в руках продукт найвищої якості.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Автоматичне втягування леза для дуже високого ступінь безпеки
- Кнопка зміни леза
- Ергономічна ручка з м'якою накладкою для кращого утримання
- Запобіжний пристрій для блокування та розблокування
- Плавний важіль для відпускання леза
- Подовжене лезо для глибокого різу

PRODUCT DESCRIPTION

SECUPRO 625 очолює список ножів MARTOR з ергономічною рукояткою. Він однозначно претендує на звання ножа преміум-класу. Об'єднує все, що потрібно професіоналам: руків'я з алюмінію, важіль з плавним ходом для висування леза, збільшену глибину різу в поєднанні з повністю автоматичним засуненням леза, зручну зміну леза. І при цьому ви абсолютно впевнені в тому, що тримаєте в руках продукт найвищої якості. SECUPRO 625 - один із перших ріжучих інструментів, що оптимально підходять для інтенсивного користування. Легкий важіль із плавним ходом, заокруглене руків'я, покриття Soft-Grip на тильному боці ножа – основні переваги цієї моделі. Рукоятка виготовлена з високоякісного алюмінію. Міцна конструкція поєднується з оптимальним розподілом ваги. Внаслідок цього користувач не відчуває втоми, а інструмент не "розбовтується". Навіть якщо доводиться докладати великих зусиль для різання. Можливість висунути лезо на велику довжину дає змогу різати тришаровий картон, рулони, гуму та багато інших товарів. Для зміни леза потрібно всього кілька рухів - висунути лезо вперед і вийняти його, піднявши змінну головку і натиснувши на важіль. Ніж SECUPRO 625 - це унікальний інструмент з особливими якостями. Наприклад, ви можете виконувати пропили і повною мірою користуватися функцією автоматичного засунення леза. Додаткові леза також розширюють сферу застосування ножа. У передній частині рукоятки розташований надійний механізм засунення леза, а далі за ним - блокування. З його допомогою ви можете зафіксувати важіль і запобігти ненавмисному висуванню леза.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 625001.02 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 154 x 22 x 59 мм Вага продукту: 151 г Глибина різу: 21 мм Основний матеріал: алюміній Матеріал леза: сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- тришаровий картон - пластикова стрічка - гума - шкіра - ПВХ - текстиль - стрейч-плівка - плівкове та паперове полотно - войлок - клейка стрічка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page