top of page

MARTOR SECUPRO 625 /625016/

SECUPRO 625 - це одна з найкращих моделей ергономічних ножів. Усе, що потрібно професіоналам, в одній моделі: руків'я з алюмінію, курок з легким ходом для висування нержавіючого леза, збільшена глибина різу в поєднанні з повністю автоматичним засуненням леза, зручний механізм заміни леза. А найголовніше - це абсолютна впевненість у тому, що ви тримаєте в руках інструмент найвищої якості.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Довга рукоятка
- Довге лезо
- Довгий термін служби
- З нержавіючим заокругленим трапецієподібним лезом

PRODUCT DESCRIPTION

SECUPRO 625 - це одна з найкращих моделей ергономічних ножів. Усе, що потрібно професіоналам, в одній моделі: руків'я з алюмінію, курок з легким ходом для висування нержавіючого леза, збільшена глибина різу в поєднанні з повністю автоматичним засуненням леза, зручний механізм заміни леза. А найголовніше - це абсолютна впевненість у тому, що ви тримаєте в руках інструмент найвищої якості. - Ергономічність: SECUPRO 625 - один із перших ріжучих інструментів, що оптимально підходять для інтенсивного користування. Легкий важіль із плавним ходом, заокруглене руків'я, покриття Soft-Grip на тильному боці ножа. - Міцний і збалансований: рукоятка виготовлена з високоякісного алюмінію. Міцна конструкція поєднується з оптимальним розподілом ваги. Внаслідок цього користувач не відчуває втоми, а інструмент не "розбовтується". Навіть якщо доводиться докладати великих зусиль для різання. - Велика глибина різу: можливість висунути лезо на велику довжину дає змогу різати тришаровий картон, рулони, гуму та багато інших товарів. Для зміни леза потрібно всього кілька рухів - висунути лезо вперед і вийняти його, піднявши змінну головку і натиснувши на важіль. - Різні види різання: SECUPRO 625 - це унікальний інструмент з особливими якостями. Наприклад, ви можете виконувати пропили та повною мірою користуватися функцією автоматичного засунення леза. Додаткові леза також розширюють сферу застосування ножа. - Безпека в усьому: у передній частині рукоятки розташований надійний механізм засунення леза, а далі за ним - блокування. З його допомогою ви можете зафіксувати важіль і запобігти ненавмисному висуванню леза.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 625016.02 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 154 x 22 x 59 мм Вага продукту: 151 г Глибина різу: 21 мм Основний матеріал: алюміній Матеріал леза: сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- тришаровий картон - пластикова стрічка - гума - шкіра - ПВХ - текстиль - стрейч-плівка - плівкове та паперове полотно - войлок - клейка стрічка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page