top of page

MARTOR SECUPRO MARTEGO /1220019/

Потрібен ріжучий інструмент, що поєднує в собі функціональність і зручний дизайн? Це SECUPRO MARTEGO! Відзначений преміями важільний ніж з повністю автоматичним засуненням леза. Безпечний, міцний, ергономічний, універсальний та якісний. Крім того, керамічне лезо MARTOR, що використовується в ньому, дуже гостре і дуже довговічне.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Ергономічна ручка з м'якою накладкою для кращого утримання
- Кнопка зміни леза щоб відпустити важіль і лезо в ньому
- Запобіжний пристрій для блокування та розблокування важеля
- Плавний, легкий у натисканні важіль для вивільнення леза
- Лезо з 4-ма ріжучими кромками для особливо тривалого період використання
- Повністю автоматичне втягування леза для дуже високого ступеню безпеки

PRODUCT DESCRIPTION

Потрібен ріжучий інструмент, що поєднує в собі функціональність і зручний дизайн? Це SECUPRO MARTEGO! Відзначений преміями важільний ніж з повністю автоматичним засуненням леза. Безпечний, міцний, ергономічний, універсальний та якісний. Крім того, керамічне лезо MARTOR, що використовується в ньому, дуже гостре і дуже довговічне. - Зручне утримання: переваги моделі SECUPRO MARTEGO - ергономічне руків'я з важелем, м'яке покриття для кращого утримування, "попередньо встановлений" кут різання, найзручніший для вашого зап'ястя. - Проста та безпечна заміна леза: коли все ж таки доведеться замінити лезо, для цього не знадобиться жодних додаткових інструментів. Дістати лезо для заміни дуже легко: натисніть кнопку для заміни леза і повністю висуньте синій курок. - Міцність: перевагу віддаємо алюмінію. Цей метал не тільки створює незвичайний дизайн моделі SECUPRO MARTEGO, а й забезпечує особливу міцність, а також стійкість рукоятки до дуже великих навантажень. - Додатковий захист: не забувайте натискати на синє блокування, коли інструмент не використовується. Це не допустить випадкового випадання леза - Лезо 4-кратного використання: лезо можна кілька разів повернути і перевернути, оскільки вони мають дві ріжучі кромки і чотири гострі краї. Що відчутно на практиці. Не надто велика глибина різу також захищає ваш товар.

PRODUCT DETAILS

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 1220019.17 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 155 x 18 x 48.5 мм Вага продукту: 104 г Глибина різу: 9 мм Основний матеріал: алюміній Матеріал леза: кераміка

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- двошаровий картон - клейка стрічка - пластикова стрічка - стрейч-плівка - ПВХ - плівкове та паперове полотно - мотузка - текстиль

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page