top of page

MARTOR SECUPRO MEGASAFE /116002/

Вам потрібен безпечний ніж з великим висуненням леза? Або ви шукаєте ріжучий інструмент також для виконання найскладніших завдань? В обох випадках SECUPRO MEGASAFE 116002 - найкращий вибір. Завдяки глибині різу до 14 мм йому не страшні ніякі завдання. Але ви завжди будете в безпеці, оскільки механізм повністю автоматичного втягування леза спрацьовує навіть у тому випадку, якщо лезо висунуто не на повну довжину. Ідеальне рішення для розрізання текстилю, ниток, стрічок, килимових покриттів, плівок і пластикових пакувальних стрічок.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Міцне руків'я
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Стійкий до стирання алюміній
- 2-разове використання леза
- Повністю автоматичне втягування леза

PRODUCT DESCRIPTION

Вам потрібен безпечний ніж з великим висуненням леза? Або ви шукаєте ріжучий інструмент також для виконання найскладніших завдань? В обох випадках SECUPRO MEGASAFE 116002 - найкращий вибір. Завдяки глибині різу до 14 мм йому не страшні ніякі завдання. Але ви завжди будете в безпеці, оскільки механізм повністю автоматичного втягування леза спрацьовує навіть у тому випадку, якщо лезо висунуто не на повну довжину. Ідеальне рішення для розрізання текстилю, ниток, стрічок, килимових покриттів, плівок і пластикових пакувальних стрічок. - Рукоятка високоякісного ножа SECUPRO MEGASAFE на 100 % складається з алюмінію, і тому вона дуже міцна. Цей ріжучий інструмент впорається з усіма поширеними матеріалами. Зокрема й багатошаровими. - Міняти лезо - легко і просто, не потрібно навіть корпус відкривати. Натисніть зверху на важіль і перемістіть засувку повністю вперед: лезо буде готове до заміни. - Злегка вигнута рукоятка добре лежить у руці. Великий палець теж скрізь дістає. Крім того, шиберна засувка забезпечена м'яким покриттям, яке не допустить зісковзування. - Підходить для роботи правою або лівою рукою. - Перед тим, як міняти лезо, його можна один раз перевернути. Це подвоює його термін служби та економить ваші зусилля.

PRODUCT DETAILS

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 116002.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній упаковці) -Розмір (Д x Ш x В): 153 x 26 x 38 мм -Вага продукту: 140 г -Глибина різу: 14 мм -Основний матеріал: алюміній -Лезо: сталь

STANDARDS

Сертификат GS S 60169806

FIELDS OF APPLICATION

- двошаровий картон - пластикова стрічка - мотузка - текстиль - стрейч-плівка

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page