top of page

Блокувальна накладка MASTER LOCK 418

Блокувальна накладка 418 виробництва Master Lock (США), дозволяє одночасно розміщувати декілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Міцна, легка та надійна блокувальна накладка
- Має високу хімічну, корозійну та механічну стійкість
- Матеріал : сталь
- Відповідність директиві «Один працівник, один замок, один ключ»
- Розрахована на 4 замки

PRODUCT DESCRIPTION

Надміцна стальна блокувальна накладка на 4 замки. Являється важливою частиною систем блокування LOTO. З її допомогою можна одночасно розміщувати кілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання, що дає можливість організувати просте і ефективне блокування кількома людьми. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

PRODUCT DETAILS

Матеріал : сталь Перетин дужки : кругла Припустима кількість замків : 4 Максимальний діаметр дужки замка : 6,35 мм. Ширина корпусу : 60 мм Висота корпусу : 82 мм Діаметр дужки : 7 мм Робоча температура: від -57°С до +177 °С Стійкість до корозії: так Стійкість до хімічних впливів: так

STANDARDS

OSHA 1910.147

FIELDS OF APPLICATION

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page