top of page

Блокувальна накладка MASTER LOCK 420

Блокувальна накладка 420 виробництва Master Lock (США), дозволяє одночасно розміщувати декілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Міцна, легка та надійна блокувальна накладка
- Має високу хімічну, корозійну та механічну стійкість
- Матеріал : сталь, на рукоятці – вінілове покриття
- Відповідність директиві «Один працівник, один замок, один ключ»
- 6 отворів для замків

PRODUCT DESCRIPTION

Сталева блокувальна накладка на 6 замків. Являється важливою частиною систем блокування LOTO. З її допомогою можна одночасно розміщувати кілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання, що дає можливість організувати просте і ефективне блокування кількома людьми. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

PRODUCT DETAILS

Матеріал : сталь, на рукоятці – вінілове покриття Кількість отворів для замків : 6 Ширина корпусу : 44 мм Висота корпусу : 114 мм Діаметр дужки : 6 мм Максимальний діаметр дужки замка : 6,35 мм. Робоча температура: від -57°С до +177 °С Стійкість до корозії: так Стійкість до хімічних впливів: так

STANDARDS

OSHA 1910.147

FIELDS OF APPLICATION

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page