top of page

Блокувальна накладка MASTER LOCK 429

Блокувальна накладка 429 виробництва Master Lock (США), дозволяє одночасно розміщувати декілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Міцна, легка та надійна блокувальна накладка
- Має високу хімічну, корозійну та механічну стійкість
- Матеріал : алюміній
- Відповідність директиві «Один працівник, один замок, один ключ»
- Розрахована на 8 замків

PRODUCT DESCRIPTION

Міцна алюмінієва блокувальна накладка на 8 замків. Являється важливою частиною систем блокування LOTO. З її допомогою можна одночасно розміщувати кілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання, що дає можливість організувати просте і ефективне блокування кількома людьми. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

PRODUCT DETAILS

Матеріал: алюміній Кількість отворів для замків: 8 Особливість моделі: двостороння Ширина корпусу: 50 мм Висота корпусу: 149 мм Діаметр дужки: 6 мм Максимальний діаметр дужки замка: 7 мм. Робоча температура: від -57°С до +177 °С Стійкість до корозії: так Стійкість до хімічних впливів: так

STANDARDS

OSHA 1910.147

FIELDS OF APPLICATION

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page