top of page

Блокувальна накладка MASTER LOCK S430

Блокувальна накладка S430 виробництва Master Lock (США), дозволяє одночасно розміщувати декілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.
Має більш тонку дужку, ніж більшість блокувальних замків. Зазвичай використовується в ситуаціях, коли отвори в об'єкті, що замикається, занадто тонкі для замикання безпосередньо замком.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Тонка дужка 4 мм
- Має високу хімічну, корозійну та механічну стійкість
- Матеріал : сталь, термопластик Zenex™
- Відповідність директиві «Один працівник, один замок, один ключ»
- 2 отворів для замків

PRODUCT DESCRIPTION

Блокувальна накладка з тонкою дужкою на 2 замки. Являється важливою частиною систем блокування LOTO. З її допомогою можна одночасно розміщувати кілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання, що дає можливість організувати просте і ефективне блокування кількома людьми. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

PRODUCT DETAILS

Матеріал : сталь, термопластик Zenex™ Кількість отворів для замків : 2 Особливість моделі : тонка дужка діаметром 4 мм Ширина корпусу : 57 мм Висота корпусу : 76 мм Діаметр дужки : 4 мм Робоча температура: від -57°С до +177 °С Стійкість до корозії: так Стійкість до хімічних впливів: так

STANDARDS

OSHA 1910.147

FIELDS OF APPLICATION

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page