top of page

Блокувальний пристрій MASTER LOCK 483

Блокувальний пристрій Master Lock 483 має отвір глибиною 2-3/4 дюйма (70 мм) і діаметром
3-1/2 дюйма (89 мм) для ручок клапанів діаметром від 6 дюймів (152 мм) до 10 дюймів (254 мм), який оточує ручку управління клапаном для захисту від випадкового відкриття клапана.

KEY FEATURES AND BENEFITS

Призначення: блокування засувок і вентилів
Матеріал: термопластик Zenex™
Робоча температура: –57°С до +177°С
Кількість отворів для замків: 2
Можливість блокування засувки або вентиля у відкритому положенні: так
Стійкість до хімічних впливів: так

PRODUCT DESCRIPTION

Блокувальний пристрій Master Lock 483 має отвір глибиною 2-3/4 дюйма (70 мм) і діаметром 3-1/2 дюйма (89 мм) для ручок клапанів діаметром від 6 дюймів (152 мм) до 10 дюймів (254 мм), який оточує ручку управління клапаном для захисту від випадкового відкриття клапана. Унікальна запатентована конструкція, що обертається, полегшує монтаж в умовах обмеженого простору. Міцний, легкий, діелектричний корпус з термопластичного матеріалу Zenez™ витримує вплив хімічних речовин і ефективно працює в екстремальних умовах. Включає в себе добре помітні постійні етикетки безпеки.

PRODUCT DETAILS

Призначення: блокування засувок і вентилів Матеріал: термопластик Zenex™ Робоча температура: –57°С до +177°С Кількість отворів для замків: 2 Можливість блокування засувки або вентиля у відкритому положенні: так Стійкість до хімічних впливів: так Для засувок діаметром від 6 дюймів (152 мм) до 10 дюймів (254 мм)

STANDARDS

OSHA 1910.147

FIELDS OF APPLICATION

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page