top of page

Блокувальний пристрій MASTER LOCK 488

Пристрій для блокування електричної вилки Master Lock 488 з поворотним механізмом. Підходить для кабелів діаметром до 3/4 дюйма (19 мм) та електричні вилки діаметром до 3 дюймів (76 мм) x 6 дюймів (152 мм). Пристрій охоплює електричну вилку і захищає від випадкового повторного підключення.

KEY FEATURES AND BENEFITS

Призначення: запобігання несанкціонованому доступу до електричних вилок та нероз'ємних з'єднаннь
Матеріал: термопластик Zenex™
Робоча температура: –46°С до +177°С
Кількість отворів для замків: 1
Допустимий діаметр кабелю: до 19 мм

PRODUCT DESCRIPTION

Пристрій для блокування електричної вилки Master Lock 488 з поворотним механізмом. Підходить для кабелів діаметром до 3/4 дюйма (19 мм) та електричних вилок діаметром до 2-1/4 дюйма (57 мм) x 3-1/4 дюйма (82 мм). Пристрій охоплює електричну вилку і захищає від випадкового повторного підключення. Унікальна запатентована конструкція, що обертається, полегшує встановлення в умовах обмеженого простору. Міцний, легкий корпус з термопластичного матеріалу Zenex™ витримує вплив хімічних речовин і ефективно працює в екстремальних умовах. Включає в себе добре помітні постійні етикетки безпеки. Для штепсельних вилок на 240 і 550 вольт.

PRODUCT DETAILS

Призначення: запобігання несанкціонованому доступу до електричних вилок та нероз'ємних з'єднаннь Матеріал: термопластик Zenex™ Робоча температура: –46°С до +177°С Кількість отворів для замків: 1 Допустимий діаметр кабелю: до 19 мм

STANDARDS

OSHA 1910.147

FIELDS OF APPLICATION

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page