top of page

Блокувальний пристрій MASTER LOCK S3476

Блокувальний пристрій кульового крана Master Lock S3476 на 1/4 обороту має компактний розмір, який можна легко зберігати або переносити, а також термостійкий металевий корпус з порошковим покриттям.

KEY FEATURES AND BENEFITS

Призначення : блокування рукоятки кульового крана
Матеріал : сталь
Стійкість до корозії : так
Робоча температура : –30°С до +120°С
Можливість блокування крана у відкритому положенні : ні
Одночасно допустима кількість замків : 1
Крани, що блокуються : діаметр від 1/4” (6,35 мм) до 1” (25 мм)

PRODUCT DESCRIPTION

Блокувальний пристрій кульового крана Master Lock S3476 на 1/4 обороту має компактний розмір, який можна легко зберігати або переносити, а також термостійкий металевий корпус з порошковим покриттям. Пристрій підходить до ручних кульових ручок на чверть оберту для захисту від випадкового відкриття та підходить до кранів діаметром від 1/4 дюйма (6 мм) до 1 дюйма (25 мм). Проста у використанні цілісна конструкція блокує клапан у вимкненому положенні.

PRODUCT DETAILS

Призначення : блокування рукоятки кульового крана Матеріал : сталь Стійкість до корозії : так Робоча температура : –30°С до +120°С Можливість блокування крана у відкритому положенні : ні Одночасно допустима кількість замків : 1 Крани, що блокуються : діаметр від 1/4” (6,35 мм) до 1” (25 мм)

STANDARDS

OSHA 1910.147

FIELDS OF APPLICATION

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page