top of page

Черевики EXENA LIPARI S3 S HRO

Термостійкі шкіряні черевики з композитним підноском та кевларовою устілкою. забезпечені зовнішнім клапаном для захисту від іскор та бризок металу. Рекомендуються для захисту ніг від контакту з нагрітими поверхнями.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Потовщена натуральна шкіра
- Стійкість до іскрів та бризок розплавленого металу
- Композитний підносок
- Зовнішній клапан для захисту від іскор та бризок металу
- Захист від ударів у шкарпетці енергією до 200 Дж і проколів (1500Н)

PRODUCT DESCRIPTION

Черевики шкіряні термостійкі з композитним (полікарбонатним) підноском та кевларовою устілкою. Клас захисту згідно з ДСТУ EN ISO 20345 S3 SRC. Захисні черевики із цільної шкіри підвищених товщин ідеально підходять для проведення зварювальних робіт, а також захисту від бризок та іскор розплавленого металу. Мають глибокий яскраво виражений протектор, що ефективно перешкоджає ковзанню SRC. Термостійка нітрильна підошва HRO витримує температуру 300 градусів.

PRODUCT DETAILS

- Матеріал верху: потовщена натуральна шкіра, стійкість до іскрів та бризок розплавленого металу, водовідштовхувальне просочення - Підкладка: зносостійкий текстиль, дихаючий матеріал з відмінним повітрообміном. Технологія X-Mesh®. Легка та дихаюча поліуретанова устілка. Технологія IMPULSE® - Підошва: термостійка (до 300 ° С), маслобензостійка, високий опір ковзанню, антистатична, нітрильна гума, висока зносостійкість. Поглинання енергії удару в ділянці п'яти 20 Дж. - Підносок: легкий композитний, стійкість до удару 200 Дж, технологія T-AIR® - Антипрокольна устілка: синтетична захисна пластина 1500Н, термостійка, технологія SAFEFLEX® - Стандарти: EN ISO 20345:2018 | S3 HRO SRC, ДСТУ EN ISO 20345:2018 - Колір: чорний - Розмірний ряд: 36-47 - Країна-виробник: Італія

STANDARDS

EN ISO 20345:2018 | S3 HRO SRC ДСТУ EN ISO 20345:2018

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Машинобудування - Промисловість та майстерня - Нафтова промисловість - Хімічна

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page