top of page

Жилет SARA WORKWEAR BOSMAN

Жилет SARA WORKWEAR BOSMAN зручний, довговічний та ідеально підходить для важких видів робот. Достатньо міцний, щоб витримати найскладніші умови праці та забезпечити багаторазове носіння.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Тканина - 100% бавовна
- Добре пропускає повітря
- Зручний крій та сучасний дизайн

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція SARA WORKWEAR BOSMAN пропонує моделі захисного одягу, які гарантують безпеку та захист на робочому місці. Відповідають чинним стандартам і мають необхідні сертифікати. Жилет SARA WORKWEAR BOSMAN зручний, довговічний та ідеально підходить для важких видів робот. Достатньо міцний, щоб витримати найскладніші умови праці та забезпечити багаторазове носіння. Виготовлена зі 100% бавовни, добре пропускає повітря. Зручний крій робить його комфортним та зручним для роботи протягом всього дня. Ця модель має функціональні кишені для зберігання необхідних речей. Контрастний шов білою ниткою додає особливого стилю.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-11-130-21-00 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 375 + 5 g/m2 Технічний опис виробу: - подвійна застібка: металева застібка-блискавка та вітрозахисна планка з металевими кнопками-застібками - горловина оброблена коміром - функціональні кишені: верхня кишеня справа прикрита клапаном (застібається на металевий ґудзик), верхня кишеня спереду зліва з пришивною кишенею для мобільного телефону (застібається на липучку), дві нижні кишені з клапанами - складки на спинці - низ оброблений поясом - контрастні шви білою ниткою

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Дорожні роботи - Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page