top of page

Куртка на флісі жовта SARA WORKWEAR COMFORT PLUS

Комфортна та тепла куртка на флісі SARA WORKWEAR COMFORT PLUS виконана з тканини, яка добре утримує тепло, забезпечуючи гарну ізоляцію в холодних погодних умовах. Легка та зручна для повсякденного використання.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Виконана з теплого та м'якого флісу
- Горловина з високим коміром-стійкою
- Hегульований поділ з подовженою спинкою

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція SARA WORKWEAR COMFORT PLUS створена для тих, для тих, хто цінує комфорт, якість та стиль. Кожна модель цієї колекції оснащена еластичною тканиною або еластичними вставками, які значно покращують її функціональність та комфорт при носінні. Завдяки можливості комбінування однакових кольорів у різних конфігураціях, ви можете підібрати ідеальне комплект робочого одягу відповідно до поточних погодних умов та характеру роботи. Це робить не тільки стильним, але й практичним та гнучким вибором для кожного. Комфортна та тепла куртка на флісі SARA WORKWEAR COMFORT PLUS виконана з тканини, яка добре утримує тепло, забезпечуючи гарну ізоляцію в холодних погодних умовах. Легка та зручна для повсякденного використання. Має зручний крій, який забезпечує свободу рухів. Еластичні стрічки на манжетах та регульований поділ забезпечують додаткову теплоізоляцію. Куртка має невеликі світловідбивні елементи.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-12-620-25-27 - Тканина: 100% poliester - Щільність тканини: 350 г/м² ± 5 g/m2 - Колір: чорний/жовтий Технічний опис виробу: - зручний крій та свобода рухів - застібка-блискавка по всій довжині з захистом підборіддя - дві врізні кишені та нагрудна кишеня (застібаються на блискавку) - регульований поділ з подовженою спинкою - еластична стрічка на манжетах - малопомітні світловідбивні елементи

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page