top of page

Куртка SARA WORKWEAR GROM

Куртка робоча демісезонна SARA WORKWEAR GROM виготовлена із суміші бавовни та поліестеру з додаванням вуглецевого волокна, що забезпечує міцність і стійкість до розривів та забезпечує тривалий термін служби.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Вогнесійкі властивості
- Електростатичні властивості
- Високоякісні матеріали
- Світловідбивні елементи

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція SARA WORKWEAR GROM пропонує широкий асортимент захисного вогнестійкого та електростатичного одягу, який гарантує безпеку на робочому місці. Колекція відповідає чинним стандартам і має необхідні сертифікати. Цей тип захисного одягу, призначений для захисту тіла користувача, під час зварювання та споріднених процесів зі схожими небезпеками. А також для захисту користувача від бризок (дрібних крапель розплавленого металу), від короткочасного контакту з полум'ям, від теплового випромінювання електричної дуги, що використовується під час зварювання та пов'язаних з ним процесів, а також для мінімізації можливості ураження електричним струмом у разі короткочасного випадкового контакту з електричними провідниками під напругою приблизно до 100 вольт постійного струму за нормальних умов зварювання. Куртка робоча демісезонна SARA WORKWEAR GROM виготовлена із суміші бавовни та поліестеру з додаванням вуглецевого волокна, що забезпечує міцність і стійкість до розривів та тривалий термін служби. Двоколірна модель зі світловідбивними смужками, що підвищують видимість робітника в умовах недостатнього освітлення. Має застібку-блискавку, прикриту клапаном. Рукава без манжетів, регулюються застібкою-липучкою. Функціональні нагрудні та бокові кишені.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-330-71-50 - Тканина: 75% polyester / 24% cotton / 1% antistatic fibre - Щільність тканини: 260±5 г/м² Технічний опис виробу: - застібається на металеву блискавку, прикриту клапаном - виріз горловини з коміром-стійкою - дві врізні нагрудні кишені - дві нижні кишені з клапанами - рукава без манжетів, оброблені липучкою для регулювання - вогнестійкі світловідбивні стрічки - подовжена спинка

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016 EN ISO 11611:2015 EN ISO 11612:2015 EN 1149-5:2018 EN 13034

FIELDS OF APPLICATION

- Автомобільна промисловість - Будівництво - Машинобудування - Виготовлення металу - Авіаційна промисловість - Складальний конвеєр - Складання металевих деталей та компонентів - Маніпуляції з металевими деталями або предметами з гострими або нерівними краями - Лиття - Лиття пластику під тиском

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page