top of page

Куртка SARA WORKWEAR BOSMAN

Куртка демісезонна SARA WORKWEAR BOSMAN зручна, довговічна та ідеально підходить для важких видів робот. Достатньо міцна, щоб витримати найскладніші умови праці та забезпечити багаторазове носіння.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Тканина - 100% бавовна
- Добре пропускає повітря
- Зручний крій та сучасний дизайн

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція SARA WORKWEAR BOSMAN пропонує моделі захисного одягу, які гарантують безпеку та захист на робочому місці. Відповідають чинним стандартам і мають необхідні сертифікати. Куртка демісезонна SARA WORKWEAR BOSMAN зручна, довговічна та ідеально підходить для важких видів робот. Достатньо міцна, щоб витримати найскладніші умови праці та забезпечити багаторазове носіння. Виготовлена зі 100% бавовни, добре пропускає повітря. Зручний крій робить її комфортною та зручною для роботи протягом всього дня. Ця модель має функціональні кишені для зберігання необхідних речей. Контрастний шов білою ниткою додає особливого стилю.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-130-21-00 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 375 + 5 g/m2 Технічний опис виробу: - застібається на металеві ґудзики - виріз горловини оброблений коміром - дві нагрудні кишені з клапанами, застібаються на металеві ґудзики - дві нижні кишені - рукава з манжетами, застібаються на металеві ґудзики - контрастні шви білою ниткою

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Дорожні роботи - Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page