top of page

Куртка SARA WORKWEAR NEOFLEX помаранчева

Стильна робоча демісезонна SARA WORKWEAR NEOFLEX куртка поєднує в собі модний дизайн і високу функціональність. Еластична тканина зі стрейчем забезпечує комфорт і свободу руху. Функціональні кишені забезпечують зручне та організоване зберігання ваших речей.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Модний дизайн
- Еластична тканина зі стрейчем
- Манжети регулюються кнопками з фіксаторами
- Додаткові світловідбивні вставки

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція SARA WORKWEAR NEOFLEX для людей, які цінують високий комфорт використання. Кожна модель має еластичну тканину або еластичні вставки, які покращують функціональність використання. Правильно підібрані кольори можна комбінувати в різних конфігураціях залежно від погодних умов і типу робіт. Стильна робоча демісезонна куртка SARA WORKWEAR NEOFLEX поєднує в собі модний дизайн і високу функціональність. Еластична тканина зі стрейчем забезпечує комфорт і свободу руху. Функціональні кишені забезпечують зручне та організоване зберігання ваших речей. Манжети з регулюванням за допомогою кнопок та фіксаторів забезпечують індивідуальну зручну посадку. Застібка на блискавку по всій довжині забезпечує легкість використання. Додаткові світловідбивні вставки та тканина підвищеної видимості роблять цю куртку ідеальним вибором для безпечної та комфортної роботи в різних умовах.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-090-26-36 - Тканина: 58% cotton / 40% polyester / 2% spandex - Щільність тканини: 260±5 g/m2 - Колір: графіт/світловідбиваючий помаранчевий Технічний опис виробу: - модний дизайн - еластична тканина зі стрейчем - дві прорізні кишені застібаються на блискавку - дві нагрудні кишені прикриті клапанами на липучках, на правій кишені додаткова кишеня на блискавці - манжети регулюються кнопками з фіксаторами - застібка на блискавку по всій довжині - додаткові світловідбивні вставки

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page