top of page

Куртка SARA WORKWEAR SPAWACZ

Робоча куртка SARA WORKWEAR SPAWACZ виготовлена зі 100% бавовни. Здатна витримувати високі температури зварювання. Поєднує в собі комфорт, безпеку та довговічність.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- 100% бавовна
- Витримує високі температури зварювання
- Має функціональну кишеню

PRODUCT DESCRIPTION

Вогнестійка робоча куртка SARA WORKWEAR SPAWACZ зі 100% бавовни - ідеальний вибір для безпечної та комфортної роботи. Застібається на приховані ґудзики, має горловину з обробленим коміром, функціональну внутрішню кишеню на липучці, регульовані манжети на кнопках. Прямий низ куртки можна регулювати за допомогою липучок. Має контрастний шов вогнестійкими нитками. Робоча куртка SARA WORKWEAR SPAWACZ поєднує в собі високу якість та захист, що робить її незамінним елементом робочого гардеробу.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-190-32-00 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 380±5 г/м² Технічний опис виробу: - застібка на прикриті ґудзики - виріз горловини оброблений коміром - одна внутрішня кишеня на липучці - рукав на застібках-кнопках з можливістю регулювання - прямий низ з регулюванням на липучках - контрастний шов вогнестійкими нитками

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016 EN ISO 11611:2015 EN ISO 11612:2015

FIELDS OF APPLICATION

-Автомобільна промисловість -Будівництво -Машинобудування -Виготовлення металу -Авіаційна промисловість -Складальний конвеєр -Складання металевих деталей та компонентів -Маніпуляції з металевими деталями або предметами з гострими або нерівними краями -Лиття -Лиття пластику під тиском

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page