top of page

Куртка SARA WORKWEAR STERNIK

Куртка робоча SARA WORKWEAR STERNIK має широкий спектр використання. Її можна застосовувати як для роботи на відкритому повітрі в специфічних погодних умовах, так і для роботи в закритих приміщеннях, таких як склади або виробничі цехи.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція робочого одягу SARA WORKWEAR STERNIK має стильний та сучасний дизайн. Велика кількість кишень для зберігання необхідних речей додає функціональності. Ідеальний крій та універсальні кольори роблять колекцію комфортною та практичною. Особливості моделей STERNIK - стійкість до механічних пошкоджень, двоколірне поєднання тканини, висока міцність і комфорт використання. Широка колекція, що дозволяє індивідуально підібрати одяг відповідно до умов праці. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Рекомендується для використання як в промисловому, так і в будівельному секторі. Куртка робоча SARA WORKWEAR STERNIK має широкий спектр використання. Її можна застосовувати як для роботи на відкритому повітрі в специфічних погодних умовах, так і для роботи в закритих приміщеннях, таких як склади або виробничі цехи. Застібається на застібку-блискавку, прикриту планкою. Виріз горловини з коміром. Куртка виготовлена із суміші поліестеру та бавовни, тому вона міцна та стійка до пошкоджень.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-180-32-22 - Тканина: 65% cotton / 35% poliester - Щільність тканини: 280 + 5 g/m2 - Колір: синій/чорний Технічний опис виробу: - застібка на блискавку, прикрита складкою - виріз горловини з коміром - дві нагрудні кишені з клапаном - дві накладні кишені - рукава з манжетами на кнопках - низ куртки оброблений поясом, який регулюється застібкою

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page