top of page

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR DROGOWIEC STANDARD

Напівкомбінезон Drogowiec Standard має світловідбиваючі смуги, щоб інші могли вас краще бачити, а також відповідає стандарту високої видимості, щоб забезпечити вашу безпеку під час роботи на дорогах.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Забезпечує працівникам безпеку та видимість
- Поєднує в собі відмінні характеристики тканини та сучасний дизайн
- Контрастні кольори запобігають надмірному забрудненню
- Високоякісні світловідбиваючі елементи відповідають за підвищення видимості в темряві

PRODUCT DESCRIPTION

Зі зростанням кількості галузей промисловості захисний одяг для працівників стає необхідністю. Це особливо важливо там, де роботи проводяться поблизу дорожнього руху, кранів та інших транспортних засобів як вдень, так і вночі. Напівкомбінезон SARA DROGOWIEC STANDART відповідає вимогам стандарту EN ISO 20471, що забезпечить безпеку та видимість для працівників. Він поєднує в собі відмінні параметри тканини та сучасний дизайн. Контрастні кольори запобігають надмірному забрудненню. Світловідбиваючі елементи найвищої якості забезпечують підвищену видимість у темряві.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-270-27-00 - Тканина: 50% поліестер / 50% бавовна - Щільність тканини: 250 г/м² Технічний опис виробу: - нагрудна кишеня частково з клапаном, додаткова кишеня для ручки - світловідбиваючі стрічки - дві нижні накладні кишені - кишеня-лінійка на правій штанині - потрійний внутрішній та паховий шов - еластичні підтяжки з регулюванням

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016 EN ISO 20471:2013

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Швидка медична допомога - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page