top of page

Футболка синя SARA WORKWEAR COMFORT PLUS

Котонова робоча футболка прямого крою з круглим вирізом. Виконана із високоякісної бавовни в контрастному поєднанні кольорів. Має тонкі світловідбивні смуги для покращення видимості видимість в менш освітлених місцях.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Практична та стильна модель
- 100% бавовна
- Приємна та комфортна до тіла

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція SARA WORKWEAR COMFORT PLUS створена для тих, для тих, хто цінує комфорт, якість та стиль. Кожна модель цієї колекції оснащена еластичною тканиною або еластичними вставками, які значно покращують її функціональність та комфорт при носінні. Завдяки можливості комбінування однакових кольорів у різних конфігураціях, ви можете підібрати ідеальне комплект робочого одягу відповідно до поточних погодних умов та характеру роботи. Це робить не тільки стильним, але й практичним та гнучким вибором для кожного. Котонова робоча футболка прямого крою з круглим вирізом. Виконана із високоякісної бавовни в контрастному поєднанні кольорів. Має тонкі світловідбивні смуги для покращення видимості видимість в менш освітлених місцях.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-17-620-33-72 - Тканина: 100% бавовна - Щільність тканини: 180 г/м² ± 5 g/m2 - Колір: чорний/синій Технічний опис виробу: - прямий крій з круглою горловиною - стійкі кольори - високоякісна бавовна - контрастні рукави та кокетка - тонкі світловідбивні смуги для покращення видимості - додаткова обробка шва горловини для запобігання подразненням

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page