top of page

Футболка SARA WORKWEAR STERNIK

Футболка робоча SARA WORKWEAR STERNIK завдяки короткому рукаву та бавовняній тканині ідеально підходить для роботи на відкритому повітрі в спекотні дні, а також у приміщенні.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція робочого одягу SARA WORKWEAR STERNIK має стильний та сучасний дизайн. Велика кількість кишень для зберігання необхідних речей додає функціональності. Ідеальний крій та універсальні кольори роблять колекцію комфортною та практичною. Особливості моделей STERNIK - стійкість до механічних пошкоджень, двоколірне поєднання тканини, висока міцність і комфорт використання. Широка колекція, що дозволяє індивідуально підібрати одяг відповідно до умов праці. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Рекомендується для використання як в промисловому, так і в будівельному секторі. Футболка робоча SARA WORKWEAR STERNIK завдяки короткому рукаву та бавовняній тканині ідеально підходить для роботи на відкритому повітрі в спекотні дні, а також у приміщенні. Виготовлена із суміші поліестеру та бавовни, футболка STERNIK прослужить довгий час завдяки своїй міцності та стійкості до пошкоджень. Модель має широкий галузевий спектр для застосування: для ремонтних та будівельних робітників, слюсарів, механіків, транспортних та виробничих робітників.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-17-180-71-50 - Тканина: 65% cotton / 35% poliester - Щільність тканини: 280 + 5 g/m2 - Колір: сірий/червоний Технічний опис виробу: - горловина та рукава з контрастним ребристим кантом - контрастна плечова кокетка - рукава втачного крою, верхня частина з контрастної тканини з пришивним кантом - поділ з підворотом

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page