top of page

Шорти SARA WORKWEAR NEOFLEX жовті

Робочі шорти SARA WORKWEAR NEOFLEX  поєднують в собі стильний дизайн та високу функціональністю. Еластична тканина зі стрейчем гарантує комфорт і свободу рухів. Пояс з еластичними вставками з боків забезпечує ідеальну посадку.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Модний дизайн
- Еластична тканина зі стрейчем
- Пояс з еластичними вставками з боків
- Додаткові світловідбивні вставки з тканини підвищеної видимості

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція SARA WORKWEAR NEOFLEX для людей, які цінують високий комфорт використання. Кожна модель має еластичну тканину або еластичні вставки, які покращують функціональність використання. Правильно підібрані кольори можна комбінувати в різних конфігураціях залежно від погодних умов і типу робіт. Робочі шорти SARA WORKWEAR NEOFLEX  поєднують в собі стильний дизайн та високу функціональністю. Еластична тканина зі стрейчем гарантує комфорт і свободу рухів. Пояс з еластичними вставками з боків забезпечує ідеальну посадку. Шорти мають дві врізні кишені, функціональною кишенею на блискавці, широку бокову кишеню на лівій штанині на липучці, яка має додатковий вхід на блискавці та кишеню для телефону. Дві задні кишені з клапанами додають додаткової функціональності. З використанням додаткових світловідбивних вставок з тканини підвищеної видимості, ці шорти забезпечують безпеку на робочому місці в різних умовах.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-22-090-25-27 - Тканина: 58% cotton / 40% polyester / 2% spandex - Щільність тканини: 260±5 г/м² - Колір: чорний/світловідбивний жовтий Технічний опис виробу: - модний дизайн - еластична тканина зі стрейчем - пояс з еластичними вставками з боків - дві врізні кишені -функціональна кишеня на блискавці - широка бокова кишеня на лівій штанині на липучці з додатковою кишенею на блискавці та кишенею для телефону - дві задні кишені з клапанами - додаткові світловідбивні вставки з тканини підвищеної видимості

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page