top of page

Шорти SARA WORKWEAR POSEJDON

Шорти SARA WORKWEAR POSEJDON з еластичною стрічкою в задній частині пояса для ідеальної посадки. Мають дві врізні кишені та бокову кишеню з відділенням для телефону. Також мають задню кишеню, петлю для інструментів. Потрійний внутрішній паховий шов забезпечує комфорт і міцність. Ідеальний вибір для комфорту та зручності в роботі.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Міцна та довговічна тканина
- Задня частина поясу з внутрішньою еластичною стрічкою
- Велика кількість кишень
- Потрійний внутрішній та паховий шов

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція двоколірних моделей SARA WORKWEAR POSEJDON з практичним і універсальним використанням. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Шорти SARA WORKWEAR POSEJDON з еластичною стрічкою в задній частині пояса для ідеальної посадки. Мають дві врізні кишені та бокову кишенею з відділенням для телефону. Також мають задню кишеню, петлю для інструментів. Потрійний внутрішній паховий шов забезпечує комфорт і міцність. Ідеальний вибір для комфорту та зручності в роботі.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-22-220-26-36 - Тканина: 65% polyester / 35% cotton - Щільність тканини: 250±5 г/м² Технічний опис виробу: - міцна та довговічна тканина - задня частина поясу з внутрішньою еластичною стрічкою - багато кишень: дві врізні кишені, бічна кишеня з додатковою секцією для телефону, одна задня - кишеня, кишеня на блискавці, петля для інструментів - потрійний внутрішній паховий шов

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page