top of page

Штани SARA WORKWEAR SZYPER

Штани робочі SARA WORKWEAR SZYPER - ідеальний робочий одяг для працівників, які хочуть виглядати стильно та відчувати себе комфортно впродовж всього робочого дня. Двоколірна модель, практична та універсальна у використанні. Тканина та фурнітура гарантує тривалий термін служби, незалежно від сфери застосування. Виконані зі 100% бавовни.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Практична та універсальна у використанні
- Виконана зі 100% бавовни
- Максимальний комфорт і відмінний захист

PRODUCT DESCRIPTION

Штани робочі SARA WORKWEAR SZYPER - ідеальний робочий одяг для працівників, які хочуть виглядати стильно та відчувати себе комфортно впродовж всього робочого дня. Двоколірна модель, практична та універсальна у використанні. Тканина та фурнітура гарантує тривалий термін служби, незалежно від сфери застосування. Виконані зі 100% бавовни. Має відмінні теплоізоляційні та гігроскопічні властивості. Під час роботи одяг забезпечує максимальний комфорт і відмінний захист. Мають багато функціональних кишень. Зона колін підсилена тканиною кордура.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-230-70-25 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 245 + 5 g/m2 - Колір: сірий/чорний Технічний опис виробу: - пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму - дві врізні кишені з контрастними вставками - бокова кишеня з контрастним накладним клапаном - накладна кишеня на правій штанині ззаду - зона колін підсилена тканиною кордура, оброблена світловідбивним кантом - потрійний внутрішній і паховий шов

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page