top of page

Штани SARA WORKWEAR NEOFLEX жовті

Універсальні робочі штани SARA WORKWEAR NEOFLEX поєднують у собі стильний дизайн і високу функціональність. Еластична тканина зі стрейчем забезпечує комфорт і свободу руху, а пояс з еластичними вставками з боків створює зручну посадку.
Мають велику кількість функціональних кишень. Наколінники з міцної поліестерової тканини підвищують зносостійкість.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Модний дизайн
- Еластична тканина зі стрейчем
- Пояс з еластичними вставками з боків
- Велика кількість функціональних кишень
- Додаткові світловідбивні вставки

PRODUCT DESCRIPTION

Колекція SARA WORKWEAR NEOFLEX для людей, які цінують високий комфорт використання. Кожна модель має еластичну тканину або еластичні вставки, які покращують функціональність використання. Правильно підібрані кольори можна комбінувати в різних конфігураціях залежно від погодних умов і типу робіт. Універсальні робочі штани SARA WORKWEAR NEOFLEX поєднують у собі стильний дизайн і високу функціональність. Еластична тканина зі стрейчем забезпечує комфорт і свободу руху, а пояс з еластичними вставками з боків створює зручну посадку. Мають велику кількість функціональних кишень. Наколінники з міцної поліестерової тканини підвищують зносостійкість. Додаткові світловідбивні вставки забезпечують видимість в темний час доби та безпечну роботу в різних умовах.

PRODUCT DETAILS

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-090-25-27 - Тканина: 58% cotton / 40% polyester / 2% spandex - Щільність тканини: 260±5 г/м² - Колір: чорний/світловідбивний помаранчевий Технічний опис виробу: - модний дизайн - еластична тканина зі стрейчем - пояс з еластичними вставками з боків - велика кількість функціональних кишень: дві врізні кишені, кишеня на блискавці, широка бокова кишеня на лівій нозі на липучці з додатковою застібкою-блискавкою, кишеня для телефону, кишені на колінах на липучці, дві задні кишені з клапанами - наколінники виготовлені з міцної поліестерової тканини - додаткові світловідбивні вставки

STANDARDS

ДСТУ EN ISO 13688:2016

FIELDS OF APPLICATION

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page