top of page

ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА СПЕЦОДЯГОМ

Основним призначенням спецодягу є захист працівників від негативного впливу різноманітних зовнішніх впливів. До таких можна віднести виробничі забруднення, пил, погодні фактори (дощ, сніг, вітер), коливання температур. Також спецодяг оберігає від отримання різноманітних травм і ушкоджень, виконує представницькі функції та слугує важливим елементом корпоративного стилю. 

З огляду на обсяг виконуваних завдань, спецодяг часто використовується в цілодобовому режимі, тому перед службами постачання підприємств гостро стоїть питання про максимально можливе продовження терміну його експлуатації. Крім якості виготовлення, технічних характеристик і умов використання, на тривалість експлуатаційного терміну впливає грамотний догляд за спецодягом і дотримання правил зберігання.


Щоб максимально збільшити термін експлуатації вашого спецодягу, щоб його зовнішній вигляд залишався бездоганним і при цьому спецодяг зберігав свої захисні властивості, потрібно дотримуватися простих правил, позначених на ярликах спецодягу.

Уважне ставлення до догляду та методів чищення спецодягу забезпечить його довший термін служби.

Наш асортимент спецодягу дивіться в нашому каталозі.

36 переглядів

Comentários


bottom of page