top of page

Комбінезон ALPHATEC® 2300 PLUS STITCHED & TAPED

Захисний комбінезон з хімічним бар'єром для середніх навантажень, тип захисту 3/4/5.
Забезпечує захисний бар'єр для багатьох неорганічних рідких хімічних речовин, включаючи кислоти та луги.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Легкий та водночас міцний та довговічний
- Капюшон, що прилягає до респіратора
- Посилені лікті та коліна
- Антистатичні властивості, хімічний бар'єр

PRODUCT DESCRIPTION

Захисний комбінезон ALPHATEC® 2300 PLUS STITCHED & TAPED з хімічним бар'єром для середніх навантажень, тип захисту 3/4/5. Забезпечує захисний бар'єр для багатьох неорганічних рідких хімічних речовин, включаючи кислоти та луги. Комбінезон типу 3, легкий, але відносно міцний і довговічний. Має капюшон, що прилягає до респіратора, та застібку-блискавку з самоклеючою стрічкою. Посилені лікті та коліна. Добре помітний яскраво-жовтий колір комбінезону підвищує безпеку працівників. Гарантовані антистатичні властивості відповідно до стандарту EN 1149-5. Тканина комбінезону ALPHATEC® 2300 PLUS STITCHED & TAPED складається з поліетиленового (PE) бар'єрного покриття з двокомпонентним нетканим внутрішнім шаром, поєднання яких забезпечує відмінний бар'єр для багатьох шкідливих хімічних речовин, будучи при цьому легким і в той же час відносно міцним і довговічним. Внутрішні шви прошиті та проклеєні для підвищення міцності та ефективного захисту від проникнення рідин і твердих частинок.

PRODUCT DETAILS

Колір: жовтий Маіеріал: поліетилен на двокомпонентному поліпропіленовому/поліетиленовому флізеліні Модель: MODEL 111 Особливості дизайну: - капюшон з 2 частин - прошиті та проклеєні шви. - еластичні капюшон, зап'ястя, талія та щиколотки - 2-стороння застібка-блискавка спереду з ущільнювальним захисним клапаном - петлі для пальців - посилені лікті та коліна - добре помітний яскраво-жовтий колір

STANDARDS

КАТЕГОРИЯ CE III тип 5-B, тип 6-B, EN 1073-2, EN 14126, DIN 32781, EN 1149-5

FIELDS OF APPLICATION

- Медико-біологічні науки - Машини та обладнання - Сільське господарство - Харчова промисловість

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page