top of page
Ansell_baner.png

Ansell розробляє захисні рішення відповідно до потреб робітників, зайнятих у різних галузях промисловості з урахуванням небезпечних умов праці та ризиків отримання виробничих травм, з якими робітники стикаються щодня. Компанія Ansell робить працю робітників безпечною: пропонує широкий асортимент захисних рукавичок і одягу, де кожен робітник може знайти відповідні вироби, що відповідають його індивідуальним потребам у захисті.

ПРОМИСЛОВІ ЗІЗ: захисні рішення для рук, які підходять для виконання безлічі виробничих завдань і застосування у різних галузях промисловості, зокрема, що забезпечують захист від порізів, механічних впливів та хімічних речовин.

ЗІЗ ОДНОРАЗОВОГО ЗАСТОСУВАННЯ: одноразові рішення преміум-класу для захисту рук, придатні для виконання широкого спектру виробничих завдань, що вимагають як захисту рук робітника, так і захисту виробленої продукції.

Використовуються в таких галузях промисловості, як медико-біологічна, електронна, харчова, а також ремонт і техобслуговування автомобілів.

ЗАХИСНІ КОМБІНЕЗОНИ: комбінезони для захисту від хімічних впливів для людей, які працюють у брудних або шкідливих умовах. Асортимент захисних комбінезонів включає усі типи хімічного захисту згідно з класифікацією ЄС.

ТОВАРИ ANSELL

bottom of page