top of page

ANSELL ACTIVARMR® 42-474

Ansell_2.png

Чудова термостійкість із забезпеченням повного захисту кисті та зап'ястя від теплового впливу. Повнорозмірні рукавички, що забезпечують повний захист і додатковий комфорт.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Повстяна ізоляція і теплоізоляція: гаряче і сухе поводження (250˚C/480˚F)
- Безшовна двокомпонентна конструкція: Підвищений комфорт і гнучкість
- Нітрилове покриття: Стійкість до зачіпок, проколів, стирання та порізів

ОПИС ПРОДУКТУ

-Спеціалізований захист: промислові рукавички ActivArmr® 42-474 мають тепловий бар'єр по всій довжині і можуть впевнено працювати з сухими, гарячими предметами до 250˚C/480˚F - Підвищений комфорт: двокомпонентна конструкція цих термостійких рукавичок не має зовнішніх швів, що підвищує комфорт і гнучкість пальців, а підкладка з нетканого фетру, що поглинає піт, обмежує виділення поту. -Гарантована довговічність: нітрилове покриття надає їм додаткову стійкість до зачепів, проколів, порізів та стирання. -Покращене зчеплення: термостійкі робочі рукавички ActivArmr® 42-474 також забезпечують відмінний захват в сухих і масляних умовах. -Знижений ризик для здоров'я: ці надміцні рукавички не містять азбесту, що усуває всі пов'язані з цим ризики для здоров'я.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Антистатичні випробування: не проводились -Розміри: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 -Колір покриття: Чорний -Матеріал покриття: Поліуретан -Тип манжети: Трикотажна манжета -Оздоблення: Покриття на долонній частині -Клас в'язки: 13 -Матеріал основи: HPPE (поліетилен з високими функціональними характеристиками), скловолокно, нейлон, поліестер, спандекс

СТАНДАРТИ

EN ISO 21420:2020

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

-Автомобільна промисловість -Будівництво -Машинобудування -Виготовлення металу -Авіаційна промисловість -Складальний конвеєр -Складання металевих деталей та компонентів -Маніпуляції з металевими деталями або предметами з гострими або нерівними краями -Лиття -Лиття пластику під тиском

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page