top of page

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ UNAFORT

Компанія UNAFORT спеціалізується на складних процесах та точкових рішеннях для вашого бізнесу. Професійно вирішимо будь-які завдання, пов'язані з впровадженням на підприємстві системи блокування та інформування LOTO або питання організації робіт, пов'язаних з ризиками падіння з висоти.

Uslugi_strahovka.jpg
Послуги УНАФОРТ

UNAFORT - компанія-експерт в розробці проектів із забезпечення безпеки при виконанні робіт на висоті, а також офіційний імпортер СІЗ від падіння з висоти найкращих світових виробників.

S125_On_Belt.png
Послуги УНАФОРТ

Маючи великий досвід впровадження систем захисних блокувань та інформування LOTOTO на підприємствах,  ми здійснюємо впровадження «під ключ», та надаємо допомогу на будь-якому етапі.

лого.png
Послуги УНАФОРТ

Підвищить пізнаваність компанії/бренду за допомогою нанесення логотипу на робочий одяг співробітників. Брендований спецодяг працівника - іміджева складова компанії!

EDGE 48-707 Grey Product Application image EMEA_APAC - Handling metal panels.png
Послуги УНАФОРТ

Якщо вам потрібно організувати роботу компанії не витрачаючи час на оцінку робочих місць та підбір сучасних засобів індивідуального захисту, то послуги консалтингу від УНАФОРТ допоможуть вам.

bottom of page