top of page

МОНТАЖ СИСТЕМ СТРАХОВОК

Montag strahovok.jpg

Ми є експертами в розробці проектів із забезпечення безпеки при виконанні робіт на висоті, а також імпортерами сиз від падіння з висоти найкращих світових виробників.

 

Яке оснащення вибрати при виконанні зварювальних та вогневих робіт? Яке страхувальне обладнання застосувати під час переміщення металоконструкціями? Як організувати роботи на плоскому чи скатному дахах, а головне за допомогою чого? За яких умов використовувати те чи інше обладнання?

Коли Ви почнете планувати роботи на висоті, у Вас з'являться ці та безліч інших питань – питання на які у нас є відповіді та готові рішення!


Наші системи безпеки та широкий асортимент висотно-монтажного обладнання гарантують повну безпеку при роботі на висоті, в яких би складних умовах Ви не працювали!

ЩО МИ РОБИМО:

- поставка обладнання - безкоштовні консультації - виїзд фахівців на об'єкт - оцінка ризиків - реалізації проектів - встановлення та обслуговування - інспекція - ремонт.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

- виїзд нашого спеціаліста та оцінка ризиків падіння на вашому підприємстві - розробка передпроектного звіту з переліком рішень щодо захисту від падіння - візуалізація та презентація запропонованих рішень - розробка технічного проекту - розробка плану виконання робіт на висоті (ППР) - розробка плану з порятунку та евакуації - постачання та монтаж системи.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ МОНТАЖУ СИСТЕМ СТРАХОВОК

bottom of page