top of page

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

СПОСІБ ОПЛАТИ:

Придбати нашу продукцію можна безпосередньо у відділі продажів компанії УНАФОРТ по безготівковому розрахунку або у роздрібній мережі партнерів компанії.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії.

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Якщо ви хочете отримати спеціальну пропозицію від відділу продажів УНАФОРТ, зв’яжіться, будь ласка, з нами, обравши зручний спосіб з розділу контакти.

ДОСТАВКА:

Під час доставки вам буде передано всі необхідні документи на покупку. При оформленні покупки на організацію, вам будуть передані оригінали рахунок-фактури, а також видаткової накладної, податкові накладні будуть зареєстровані в терміни, встановлені законодавством України.
Під час доставки замовленого товару перевіряйте комплектність і працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

САМОВИВІЗ:

Ви можете забрати товар у нас зі складу, попередньо узгодив дату та час з відділом з продажів.

Режим роботи складу Пн.-Пт. з 10:00 до 17:00.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ СЛУЖБОЮ ДОСТАВКИ:

Здійснюємо доставку у відділення, поштомати та адресно служби доставки "Нова Пошта" та інших кур'єрських служб. Оплата за доставку товару за тарифами служби доставки.

bottom of page