top of page

КОНСАЛТІНГ

ActivArmr-42_474-Grey-Product-Prop-NA_LAC-_-Hot-Engine.jpg

Ми імпортуємо та офіційно представляємо в Україні десятки європейських брендів, які розробляють нові моделі та виготовляють сучасні засоби індивідуального захисту, пропонуючи максимальний захист, комфорт та безпеку мільйонам користувачів по всьому світу. Досвід спілкування з найкращими виробниками світу дозволяє нам мати експертизу у виборі того чи іншого рішення для максимального захисту працівників саме вашого підприємства.

Якщо вам потрібно зосередитися на основних робочих процесах та ефективніше організувати роботу компанії не витрачаючи час на оцінку робочих місць та підбір сучасних засобів індивідуального захисту, то послуги консалтингу із гарантією результату від нашої компанії допоможуть вам.

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та аналізу робочих місць працівників вашого підприємства. Ми надаємо консультації та допомагаємо обрати саме той продукт, який задовольнить вашим потребам. Наші працівники з радістю розкажуть все про наші продукти, проведуть презентацію, дадуть відповіді на існуючі запитання, поможуть розібратися в сучасних стандартах та вимогах законодавства.

Окремо ми виділяємо послуги з надання зразків для безкоштовного виробничого випробовування, після якого в вас точно не залишиться жодного сумніву, який продукт треба обрати саме вам.

 

Просто заповніть форму знизу і наші спеціалісти зв’яжуться з вами для обговорення питань, які турбують вас.

Banner_consalting.png

КОНСАЛТІНГ

Поняття консалтингу має на увазі надання експертної думки, поради, професійної відповіді на питання, що стосується сфери охорони праці, в якій зацікавлений замовник даної послуги. Консалтинг потрібен бізнесу для того, щоб шляхом ефективного опрацювання і розв'язання проблем, досягти запланованих цілей.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ КОНСАЛТИНГУ

bottom of page