top of page

ANSELL RINGERS® R840

Ansell_2.png

Легкі трикотажні рукавички з нітриловим покриттям долоні та захистом від ударів

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

-Унікальне поєднання ударних технологій зменшує силу удару. Низькопрофільний матеріал TPR покриває всю довжину пальців, великого пальця і тильну сторону долоні.
- Покращена технологія FORTIX™ забезпечує на 20% більшу стійкість до стирання для більш тривалого носіння
- Ергономічні рукавички ERGOFORM™ зменшують навантаження на руки, забезпечуючи прилягання до природних контурів руки, що максимізує діапазон рухів і підвищує продуктивність.

ОПИС ПРОДУКТУ

Ringers R840 поєднує в собі комфорт і продуктивність рукавичок HyFlex 11-840 і переваги захисту від ударів TPR Ringers рівня 1, забезпечуючи найкомфортніше рішення для легких умов експлуатації на складах і в логістичній галузі. Технологія Ansell ZONZ™ Comfort Fit Technology оптимізує в'язку в окремих зонах підкладки з суміші нейлону та спандекса 15 класу, покращуючи підтримку, повітропроникність та діапазон рухів, що забезпечує оптимальний комфорт.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Антистатичні випробування: не проводились -Розміри: 6, 7, 8, 9, 10, 11 -Довжина: 200-275 мм -Колір покриття: Чорний та Салатовий -Матеріал покриття: Нітріл -Тип манжети: Трикотажна манжета -Оздоблення: Покриття на долонній частині, протиударне покриття -Клас в'язки: 15 -Матеріал основи: Нейлон, Спандекс -Відсутність силікону: Так -Температура прання: 40 °C

СТАНДАРТИ

EN ISO 21420:2020

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

-Складування -Логістика -Автомобільна промисловість -Виробництво -Будівництво -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальне господарство

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page